پروژه های معماری

از مهمترین خدمات قرینه گستر اطلس در زمینه انجام پروژه معماری  می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • انجام پروژه شیت بندی
  • انجام طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی
  • انجام پروژه های تهویه مطبوع ساختمان با استفاده از نرم افزارهای عددی نظیر انسیس فلوئنت و Ansys CFX 
  • انجام رندر و انیمیشن
  • طرارحی انواع پلان ها
  • طراحی مجمتع های صنعتی، مسکونی، تجاری و…
  • مدلسازی فضاهای داخلی، خارجی، سایت و پلان و رندر توسط V-Ray
  • شیت بندی با فتوشاپ
  • انجام پروژه های  پرسپکتیو دونقطه ای و چند نقطه ای، ترسیم فنی، ریاضیات معماری
  • انجام اسکیس، راندو و شیب بندی

انجام پروژه های معماری

ارائه خدمات انجام پروژه مهندسی معماری ، انجام پروژه های دانشجویی معماری توسط صدها کارشناس در گرایش شیت بندی معماری، ماکت سازی معماری، انجام پروژه کرکسیون، پروژه درسی معماری، گرافیک معماری، مدل سازی فضاهای داخلی و خارجی در متلب پروژه با قیمت مناسب انجام میشود برای سفارش با ما تماس بگیرید.

طراحی سازه فولادی یکی از تخصص های تیم قرینه گستر اطلس می باشد.

معماری یک
هنر است

معماری، هنر و فن طراحی و ساختن بناها، فضاهای شهری و دیگر فضاهای درونی و بیرونی برای پاسخ هماهنگ به نیازهای کارکردی و زیباشناسانه است. معماری بیش از اینکه تکنیک و فن باشد، هنر و ذوق است.جله.

ما چه نوع پروژه های معماری را میتوانیم انجام بدهیم ؟

 

انجام پروژه مهندسی معماری

انجام پروژه کرکسیون

انجام پروژه گرافیک معماری 

انجام پروژه ماکت سازی معماری

انجام پروژه شیت بندی معماری

انجام پروژه های دانشجویی معماری 

انجام پروژه معماری با رویت 

انجام پروژه معماری در منزل

طراحی معماری

از گام های اساسی در مرحله مطالعات طراحی معماری، بازدید از سایت پروژه است. هر سایتی چه به لحاظ موقعیت جغرافیایی و عوارض طبیعی زمین و چه به لحاظ شرایط پیرامونی و جو حاکم بر آن، از شرایط منحصر به فرد در طراحی معماری برخوردار است. در واقع هر پروژه ای، دارای شرایط زمانی و مکانی مخصوص به خود است، به عبارت دیگر هویت و موجودیتی یکتا و منحصر به فردی دارد. در طراحی معماری این نکته همان تفاوت موجود بین هنر و صنعت است که در صورت توجه به آن، طرح معماری، از کپی برداری صرف و طراحی انبوه بازاری مصون خواهد ماند. به لحاظ عملکردی، کارفرما به تعدادی فضای معین نیاز دارد که با جا نمایی آن ها در محدوده ای تعیین شده، جوابگوی نیازهای تعریف شده در طراحی معماری برای پروژه باشند.

طراحی معماری در ایده پردازی

ایده ها تصاویری ذهنی هستند که از طریق مشاهده، تجزیه و تحلیل مطالعات، اندیشه و دانستن برخی روش ها در ذهن انسان شکل، تکامل و موجودیت می یابند. در طراحی معماری در مفهوم کلان، ایده ها پاسخگوی مسائل گوناگونی هستند مانند چگونگی جهت گیری ساختمان ها، روش های بهره گیری از جریان طبیعی هوا، ارزش انرژی و حفظ و صرفه جویی در آن، اهمیت مصالح، دوام، تعامل بین اجسام، مناسب ترین راه های برقراری روابط فضایی و یا چیزهایی از این قبیل. در معماری داخلی ایده ها پاسخگوی مواردی نظیر بهترین مکان قرارگیری آشپزخانه، گردش فضایی، رنگ مورد استفاده در فضا و …..  می باشند.
در نهایت می توان گفت ساختمان و طراحی معماری آن، شامل بسیاری تصمیمات کوچک و بزرگ است و طبیعتا کسب مهارت و ارتقا آن در جهت تولید ایده ها و کانسپت هایی که توانایی پاسخگویی به این گسترده وسیع را داشته باشد، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. فراموش نشود که طراح خوب آن شخصی است که بتواند اهمیت نیازهای مختلف را درک کرده و بر اساس نیاز کارفرما، به هر موضوع در حد خود آن، بها دهد.