از جمله خدمات شرکت قرینه گستر اطلس طراحی میباشد که شامل طراحی داخلی واحد های مسکونی و تجاری نظیر لابی، مشاعات، روف گاردن و محوطه سازی  و طراحی خارجی شامل طراحی نمای بیرونی در سبکهای مدرن و کلاسیک بوده که این مهم را با همیاری بهترین طراح های حـال حـاضـر ایران انـجام خواهد داد طـراحی نمای داخلی منزل و نحوه چیدمان منزل خود را به گروه حرفه ای قرینه گستراطلس بسپارید تا بهینه ترین و مدرن ترین حالت خــانـه شمـا را به شـما هدیه دهـیم.

سازه‌های مدرن

معماری مدرن چیست؟

معماری مدرن نام سبکی پیشرو در معماری می باشد. این سبک در دهه ی آخر قرن 19 بنیان گذار شد و پس از آن شروع به رشد کرد. در واقع معمارانی که به شیوه ی نوین کار می کردند،تلاش می کردند شیوه ی نگرش مدرن را در قالب دانش و مهندسی و تکنولوژی،با جهان در حال تحول هم سو نمایند. نخستین سازه های معماری مدرن برج های بلند و آسمان خراشها بود.

سازه‌های
بی‌نظیر

بعضی از سازه ها دارای شکل و شمایل خاصی هستند و نوع معماری متفاوت و خلاقانه ای دارند به نحوی که اکثراً بسیار مورد توجه قرار می گیرند یا مکانی برای جذب گردشگران می باشند.

طراحی داخلی با چوب

در واقع چوب به عنوان یکی از پایه‌ای‌ترین و اصلی‌ترین متریال‌هایی است که در ساخت منازل از آن استفاده می‌شده است. برای ساخت درب ورودی منزل، سقف، دیوار، کف، دیوارپوش و … می‌توان از چوب بهره گرفت. با توجه به قابلیت ایجاد نقش و نگارهای گوناگون روی چوب، این متریال می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای طراحی داخلی منازل به شمار بیاید. برای مثال در تزئین دیوار با چوب شما می‌توانید هنر و خلاقیت بسیاری به خرج داده و از طرح‌های گوناگون روی چوب لذت ببرید. به این ترتیب با داشتن یک دکور چوبی زیبا، می‌توانید آرامش را از دل طبیعت به منازل خود بیاورید.

طراحی داخلی چیست؟

طراحی داخلی  حرفه ایست که  به طراحی فضای داخلی مربوط است و مانند معماری کلی ساختمان، شامل تمام بخش های سازه، تاسیسات، مصالح، رنگ، دکوراسیون و…. اما در داخل فضا می باشد. به بیانی ساده تر می توانیم معماری داخلی را طراحی اجزا و فضای ثابت داخلی و طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی را چگونگی چیدمان فضاها و اجزا متغیر آن تعریف کنیم.

تعریفی از دکوراسیون داخلی

دکوراسیون (Decoration) در در لغت فارسی به معنای چیدن، آراستن و مرتب کردن است.
تعریف دکوراسیون داخلی در واقع به طرز چیدن و انتخاب مناسب اسباب و وسایل داخلی خانه، اتاق‌ها، آشپزخانه، اتاق پذیرایی، حمام و دستشویی است.
امروزه با پیشرفت در زمینه‌های مختلف دکوراسیون داخلی تنها برای خانه‌های مسکونی مورد توجه نیست و برای زیباسازی و کاربردی شدن مغازه‌ها، دفاتر کاری، کارخانه‌ها، فروشگاه‌ها، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، ایستگاه‌های مترو، اتوبوس و… نیز به کار گرفته می‌شود.

در طراحی داخلی ما تنها به دنبال چیدمان های گوناگون مبلمان متغیر، کف سازی ها و … نیستیم، بلکه به دنبال کشف، خلق و ایجاد فضایی از طریق تعاریف مختلف فضایی و طراحی مبلمان های ثابت آن فضاها هستیم ، تا بتوانند حوزه و عملکرد یک فضا را دقیق تر تعریف کند، به دنبال نورگیر ی ها، اختلاف ارتفاع ها، جلو و عقب رفتگی ها و شکل و فرم کلی فضاها هستیم ، تا بدون مبلمان متغیر نیز بتوانیم عملکرد و شخصیت فضایی آن را تشخیص دهیم.