خدمات شرکت قرینه گستر اطلس

شرکت قرینه گستر اطلس در زمینه های بسیار زیادی دارای تجربه کافی ، همراه با نیروی کارآمد ،تجهیزات مدرن و تعهد در انجام پروژه است.حیطه فعالیت این شرکت در زمینه های ذیل می باشد.

طراحی معماری  ،  دکوراسیون داخلی  ،  سبک های معماری  ، پروژه های معماری  ،  راه و ترابری  ،  پل سازی  ،  راه سازی  ،  مدیریت ساخت  ،  ابنیه  ،  پروژه های آب و فاضلاب   و  تاسیسات

طراحی و معماری

خدمات طراحی و معماری قرینه گستر اطلس شامل طراحی سبک های جدید و قدیم معماری ، طراحی دکوراسیون داخلی و در کل انجام پروژه های معماری است.

اطلاعات بیشتر

راه و ترابری

شرکت قرینه گستر اطلس پروژه های متعددی در زمینه راه سازی و پل سازی انجام داده است که در قسمت درباره ما – سوابق کارهای اجرایی قابل مشاهده است.

اطلاعات بیشتر

چشم انداز

شرکت قرینه گستر اطلس چشم انداز بی نظیری در سازه های خود به یادگار میگذارد. این چشم انداز شامل نماهای بیرونی و نماهای درونی است.چشم انداز دیگر پل ها و راههایی است که توسط این شرکت ساخته شده است  و در همه موارد زیبایی خاصی به کار رفته است.

اطلاعات بیشتر

انواع سازه های ساختمانی

سازه‌های ساختمانی به لحاظ طبقه‌بندی یا سازه‌های لایه‌ای هستند، یا سازه‌های وزنی و یا سازه‌های اسکلتی. سازه‌های اسکلتی شامل خرپا و قاب هستند. از دیگر سازه‌ها می‌توان به سازه‌های پوسته‌ای و یا سازه‌های ترکیبی اشاره کرد.

شرکت قرینه گستر اطلس

اطلاعات بیشتر

مدیریت پروژه 

ابزاری برای برنامه ریزی و هدایت و اجرای پروژه در یک مقطع زمانی و با هزینه های مشخص می باشد. فرآیندی که با وجود زمان و هزینه تعیین شده سعی بر این دارد که پروژه سروقت اجرایی شود و مدیر پروژه کسی است که پروژه های مختلف را بررسی کرده تا از انجام سروقت آنها اطمینان داشته باشد. مدیر پروژه، هدف پروژه را تعیین می کند. با جزئیات باید توضیح دهد که پروژه قرار است به کجا برسد و به چه چیزهایی دست یابد. وظیفه ی مدیرپروژه نظارت بر عملیات پروژه از زمان شروع تا وقت تکمیل می باشد.

“شرکت قرینه گستر اطلس یکی از برترین شرکت ها برای مدیریت و اجرای پروژه های شما”

اطلاعات بیشتر